O mnie

O mnie

Mam na imię Monika. Ponad 3 lata temu zaczęłam swoją przygodę z rozwojem osobistym.

W 2019 roku rozpoczęłam studia z coachingu i tak też nieświadomie zaczęłam budować swoją markę osobistą jako Coach w Szlafroku.

Na co dzień pomagam swoim klientom zadbać o siebie. Motywuję do działania w momentach zwątpienia, inspiruję do spełnienia swoich marzeń, a także wspieram w stawianiu pierwszych kroków w procesie kreowania ich marek osobistych.

Głównie pracuję z kobietami, które pragną żyć w zgodzie ze sobą, ze swoimi potrzebami i pragnieniami. Pragną poczuć się ważne, wyjątkowe, zaopiekowanie, zadbane i kochane. Pomagam im stworzyć odpowiednią strategię, motywuję je w procesie ich realizacji.

Monika Jurgiel
Terapia DDA

Pewnie zastanawiasz się jak to się stało ze zaczęłam pracować jako terapeuta uzależnień?

Sama wychowałam się w rodzinie dysfunkcyjnej, w której mój tato był uzależniony od alkoholu.

Przez długie lata wstydziłam się tego, że jestem DDA. Teraz już od tego nie uciekam a wręcz przeciwnie akceptuję i dzielę się swoim doświadczeniem jak i wiedzą na temat tego zagadnienia.

Z potrzeby wspierania osób z Syndromem DDA napisałam książkę “Dziękuję za moje dzieciństwo”, na łamach której dzielę się swoją historią. Opowiadam o tym jak wygląda życie w rodzinie dysfunkcyjnej z problemem alkoholowym. Dzielę się swoimi przemyśleniami oraz emocjami z tym związanymi.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki wspaniałych dzieci.

W wolnym czasie uwielbiam czytać – głównie książki o tematyce psychologicznej, chodzę na spacery, jeżdżę na rowerze, fotografuję nasz piękny świat oraz praktykuję uważność i bosakowanie. 

Moim hobby jest nauka języka hiszpańskiego oraz podróżowanie – najchętniej klasycznymi pojazdami, których jestem fanką.

Daj sobie szansę na lepsze życie i skontaktuj się ze mną!

W ciągu 30 minut darmowej sesji będziesz mogła przekonać się, czy coaching to coś dla Ciebie. Jeśli okaże się, że jesteśmy dla siebie najlepszym możliwym wyborem, to zaproszę Cię do procesu coachinowego „Żyj w zgodzie ze sobą”. Ty sama zdecydujesz, jak długo chcesz ze mną współpracować.